Gatunek wróbla o brązowej czapeczce i czarnej plamce na białym policzku to: [Milionerzy TVN pytanie, odpowiedź]


Rodzaj wróbla z brązową czapką i białymi policzkami z czarnymi plamami, to był problem w kolejnym odcinku (odcinek 678) programu tvN „Miliarder” (sezon 14).Jaka jest prawidłowa odpowiedź? Szczegóły poniżej

Rodzaje wróbli z brązowymi czapkami i białymi policzkami z czarnymi plamami to:

  • Odp.: Chardas
  • B – Czacha
  • C – Mazurek
  • D – Flamenco

Prawidłowa odpowiedź to „C mazurek”.

Milionerzy to teleturniej, w którym za prawidłowe udzielenie odpowiedzi na 12 pytań można wygrać główną nagrodę w wysokości 1 miliona złotych. Uczestnicy mają do dyspozycji podpowiedzi i mogą skorzystać z trzech lin ratunkowych: „Pytanie do przyjaciela”, „Pół na pół” oraz „Pytanie do widza”. Pytania dotyczą różnych tematów i poziomów trudności.

Prawidłowa odpowiedź na pytania 2 i 7 gwarantuje odpowiednio 1000 i 40 000 zł.

Milionerzy to teleturniej, w którym za prawidłowe udzielenie odpowiedzi na 12 pytań można wygrać główną nagrodę w wysokości 1 miliona złotych. Uczestnicy mają do dyspozycji podpowiedzi i mogą skorzystać z trzech lin ratunkowych: „Pytanie do przyjaciela”, „Pół na pół” oraz „Pytanie do widza”.

Do tej pory pięciokrotnie zdobył nagrodę tvN Millionaire Award.

został ostatnim miliarderem Tomasz Orzechowski (z Łodzi). Zwyciężył w odcinku nr 565 (sezon 12), który został wyemitowany 19 września 2022 roku.

We wrześniu został także czwartym miliarderem, ale w 2021 roku (sezon 10) wyprzedził go Jacek Iłaszko z Warszawy.

W 2019 roku została milionerką Katarzyna Kant-Wysocka Pochodzi z Gdańska. Miłośniczka kultury antycznej, absolwentka filologii klasycznej, znawca marketingu. Pani Katarzyna odpowiedziała prawidłowo na dwa ostatnie pytania, gdyż nie miała już do dyspozycji koła ratunkowego.

Wcześniej w polskiej wersji programu wygrałem 1 milion złotych. Maria Romanek W 2018 roku I Krzysztofa Wójcika W 2010.

Teleturniej powrócił do TVN z nowym sezonem 134 4 września 2023 roku. Nowe odcinki „Milionera” można oglądać od poniedziałku do czwartku o 20:55 w TVN i player.pl.

Millionaire – prowadzony przez Huberta Urbańskiego, oparty na brytyjskim formacie „Kto chce”, od 3 września 1999 do 26 stycznia 2003, od 19 stycznia 2008 do 19 grudnia 2010, polski teleturniej emitowany w TVN do 9 lutego 2017 . Jak zostać milionerem? ”

Najprostsze pytanie od milionera. Uczestnicy mieli…

Dzieje się w Polsce i na świecie – czytaj na i.plSource link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *