Czy Władca Pierścieni może urozmaicić przestarzały gatunek dzięki „Tales Of The Shire”?


Zdjęcie: Oddział prywatny

Początek JRR Tolkiena hobbita„Przygoda” to trochę za mocne słowo.

Kiedy czarodziej Gandalf po raz pierwszy spotyka Bilbo Bagginsa, nieśmiałego, kochającego wygodę i palącego papierosy hobbita, pyta: “Szukam kogoś, kto dołączy do mnie w planowanej przeze mnie przygodzie, ale nie mogę go znaleźć.'' Odpowiedź Bilba?

-Też tak myślę…w tej części! Jesteśmy zwykłymi, spokojnymi ludźmi, którzy nie potrzebują przygód. To obrzydliwe, nieprzyjemne i nieprzyjemne! Spóźnię się na kolację! ”

Tak więc przynajmniej na początku swoich słynnych przygód w Śródziemiu hobbici niechętnie porzucali swoje wygodne, proste życie. Tales of the Shire Wētā Workshops – najbardziej znany z rekwizytów Petera Jacksona i efektów specjalnych. Władca Pierścienia I hobbita Film – Pierwszy w całej serii symulator przytulnego życia, odtwarzający domową atmosferę Hobbita. Pomimo tego, że przez lata interesowali się różnymi gatunkami, w tym przygodowymi tekstami, turowymi grami RPG i przygodowymi grami akcji, Hobbici zawsze byli w jakiejś formie niebezpieczeństwa, ale Wētā Workshop Uważa się, że nadaje się do dawania dziewczynom odrobiny spokoju umysłu. .

Kiedy szliśmy grać w gry na letnim festiwalu, byliśmy bardzo ostrożni wobec Tales of the Shire. Rynek, zwłaszcza biblioteka Switch, jest nasycony przytulnymi grami symulującymi życie, opowiadającymi o zawieraniu przyjaźni i życiu. tylko cel. Podczas Play Days zaprezentowaliśmy kilka podobnych gier. Na szczęście nasze wątpliwości zostały szybko rozwiane po otrzymaniu kontrolera.

Opowieści z Shire 2
Zdjęcie: Oddział prywatny

Akcja Shire Tales może rozgrywać się pomiędzy Hobbitem a Hobbitem. drużyna PierścieniaAle chodzi głównie o ciepłe futro i styl artystyczny, który przypomina wyidealizowane wyobrażenia akwarelisty o Śródziemiu. Wstaw tutaj ostrzeżenie/zastrzeżenie dotyczące Switcha, ponieważ wygląda świetnie na PC, na którym demonstrowałem grę. Ale hobbici wnoszą na stół swoją własną tożsamość i osobowość Do Spraw, aby był całkowicie Twój.

Wiele razy podczas gry śmiałem się głośno. Hobbici są niesamowicie czarujący, mają głupie poczucie humoru i kochają jedzenie. I o to właśnie chodzi w Tales of the Shire: o jedzenie. W nowo powstałym Bywater, jeszcze nie sklasyfikowanym w Hobbitonie, Twoim zadaniem jest pomaganie w budowaniu społeczności i relacji poprzez moc gotowania i dobrego jedzenia.

Przeszliśmy przez dwa różne etapy gry. Na początku zadomowiłam się w domu i nauczyłam się podstaw gotowania. Sekwencja w środkowej fazie gry polegała na pomocy w przygotowaniu określonego dania w tawernie. W pierwszej części gry prowadzono Cię przez małą chatkę hobbita (cała gra pozwala na stworzenie własnego hobbita, bez ograniczeń dotyczących ubioru i płci). Jest sypialnia, duża kuchnia i mała spiżarnia, w której możesz przechowywać składniki. Dodatkowo, gdy dodasz składniki do swojej spiżarni, pojawią się one w twoim magazynie w grze.

Opowieści z Shire 3
Zdjęcie: Oddział prywatny

Tutaj także uczył hobbitów gotowania. To jego własna minigra o niskim ciśnieniu. To oczywiste, że symulator życia Hobbita skupia się na jedzeniu, ale jest też bardzo atrakcyjny. Zacznij od deski do krojenia i miski do miksowania. Drobno posiekane składniki mogą mieć wpływ na jakość żywności. Raz lub dwa razy będzie grubszy, ale im drobniej go posiekasz, tym będzie drobniejszy. zdarzyć.

To nie tylko proces gotowania. W niektórych przypadkach może być konieczne położenie talerza na stole i zasiadanie do posiłku z gośćmi. To dodaje ciepłej, rodzinnej atmosfery, do której dąży Tales of the Shire. Trochę niewygodnie jest stawiać talerze na stole, ale uwielbiamy pomysł serwowania jedzenia z miłością.

Wszystkie te aspekty przygotowania i gotowania wpływają na system zadań w grze. Inni hobbici mieszkający w Bywater poproszą cię o gotowanie dla nich, aby ulepszyć miasto lub zbudować relacje, ale te wyzwania rosną w miarę postępów w grze. Niektórzy hobbici sami decydują, jakiej konsystencji i smaku szukają. Im więcej narzędzi i materiałów posiadasz, tym większe jest prawdopodobieństwo, że będziesz mieć na nie wpływ.

Opowieści z Shire 4
Zdjęcie: Oddział prywatny

Większość zadań w grze ma formę listów, które możesz otrzymać ze skrzynki pocztowej przed swoim domem. Ponieważ jednak jest to symulacja życia, każda postać w Bywater ma swój własny harmonogram. W grach takich jak Stardew Valley i Animal Crossing znalezienie każdej osoby i zapamiętanie jej harmonogramu może być trudne, ale w Tales of the Shire nie jest to konieczne. Kiedy otworzysz mapę, zobaczysz listę mieszkańców mieszkających w tym mieście. Kiedy wybierzesz żądaną osobę (np. zleceniodawcę zadań), jej lokalizacja zostanie zaznaczona na mapie, nawet jeśli się poruszysz. Wraz z ptakami, które siadają na ścianach i lampach po drodze, będą Cię poprowadzić, dzięki czemu doświadczenie będzie jeszcze bardziej bezstresowe.

Zbierając materiały możesz przeszukać miasto, pobliskie lasy lub zebrać je ze swojego ogrodu. Drugie demo miało mnóstwo garnków z pomidorami, cebulą, ziemniakami, grzybami itp. Słyszałem, że to, jakie warzywa sadzisz razem, może faktycznie wpłynąć na plony. Oznacza to, że aby zmaksymalizować plony, wymagane jest pewne planowanie. Doniczki możesz w każdej chwili przenieść, dzięki czemu możesz dostosować swój ogród do swoich upodobań.

Opowieści z Shire 5
Zdjęcie: Oddział prywatny

Kiedy wszedłem do kuchni, zauważyłem, że było tam mnóstwo dodatkowych narzędzi. Był tam słoik z marynatami, dzięki któremu jedzenie było bardziej chrupiące. Doprowadź garnek do wrzenia i zmiękcz. Patelnia dodająca miękkości. Tłuczek i moździerz do mielenia niektórych produktów spożywczych. Dostępne były również przyprawy wpływające na smak. Możesz przyprawić każdy składnik indywidualnie, od pikantności, przez kwaśność, przez słodycz, aż po słoność.

Jednym z naszych wyzwań było poproszenie o coś pikantnego, więc przejrzeliśmy książki kucharskie i składniki, aby upewnić się, że mamy odpowiednie przyprawy. Pieprz i czosnek świetnie się tutaj sprawdziły. Korzystając ze składników, które miałam pod ręką, udało mi się przygotować pikantne kamaboko według gustu właścicielki izakaya. Towarzyszyła temu oczywiście absurdalna historia o tym, jak poszukiwacz przygód może zabić smoka lub zlecić to komuś innemu. Leniwy hobbit, co?

Opowieści z Shire 6
Zdjęcie: Oddział prywatny

Było wiele rzeczy, których nie udało mi się spróbować podczas 30-minutowego programu, ale Tales of the Shire naprawdę uchwyciło moją kochającą jedzenie tożsamość i byłem naprawdę zaskoczony, jak bardzo to wszystko było inne. To pokusa z zewnątrz. Możesz udekorować dom hobbita, łowić ryby i poprawiać swoje relacje z innymi hobbitami. nie czuje Ogólnie Chociaż jest to wyjątkowa gra, która łączy w sobie różne elementy z innych gier typu life sim, Tales of the Shire przynajmniej próbuje ustalić swoją tożsamość w przestrzeni, skupiając się na aspekcie gotowania.


Będziemy musieli sprawdzić, czy Hobbici poradzą sobie z szturmem, gdy gra pojawi się na Switchu jeszcze w tym roku. Czy Tales of the Shire znajduje się na Twojej liście życzeń? Dopisz ją w komentarzach poniżej.

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *