“Ciche miejsce: Dzień pierwszy”: Co daje praca przy horrorach?


W 2018 roku Lupita Nyong'o pojawiła się w programie „This Is Us” Jordana Peele’a. Kilka dni temu na ekranach pojawił się kolejny horror z jej udziałem „Ciche miejsce: Dzień pierwszy”.

W rozmowie z Variety podczas premiery filmu aktorka opowiedziała, czym jest dla niej praca w horrorze i jakie daje możliwości.

„Ten gatunek Pomaga ćwiczyć emocje, które w przeciwnym razie próbowałyby uciec„W prawdziwym życiu nie ma możliwości, aby otwarcie się bać” – powiedziała w wywiadzie.

„Ciągle wracam do horroru ze względu na role, jakie mi proponują. Horror ma wyrafinowany charakter, który pozwala mi poznać wiele interesujących postaci”.

Akcja rozgrywa się w Nowym Jorku, który jak na ironię jest jednym z najgłośniejszych miast świata. To trzeci film z serii i prequel Cichego miejsca i Cichego miejsca 2 w reżyserii Johna Krasińskiego, który przejął reżyserię najnowszego filmu od Michaela Sarnoskiego.

Ta historia opowiada o inwazji kosmitów, którzy są szczególnie wrażliwi na dźwięk. Aby uniknąć śmiertelnej rozgrywki, bohaterowie muszą zwracać uwagę na każdy, nawet najmniejszy, krok.

ZOBACZ TAKŻE: Pierwszy film był hitem-niespodzianką. Czy prequel był tak dobry jak oryginał?


INTERIA.PL

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *