Twórcy RoboCop: Rogue City i Terminator: Resistance wzięli się za inny gatunek. Po strzelankach polskie studio Teyon pracuje nad RPG akcji


wiadomość
gra
2 lipca 2024, 21:30


Dzięki ogłoszeniu o pracę w krakowskim studiu Teyon wiemy już, że twórca RoboCop: Rogue City i Terminator: Resistance pracuje nad RPG akcji.
Polskie studio Teyon rekrutuje nowych pracowników do swojego zespołu tworzącego niewydaną jeszcze grę RPG akcji na PC i konsole. Obecnie firma ma cztery wakaty, które mogą obsadzić zainteresowane osoby specjalizujące się w animacji, programowaniu, rozgrywce i projektowaniu środowiska.


Dodam też, że na niektórych stanowiskach możliwa jest praca zdalna. Jednakże Teyon wyrazi zgodę na taką formę wykonywania pracy, jeśli kandydat spełni określone wymagania. Dla programistów jest to co najmniej trzyletnie doświadczenie w branży.

Przeglądając zamieszczone ogłoszenia, nowy projekt – Podobnie jak w zeszłym roku RoboCop: Rogue City – Stworzony przy użyciu Unreal Engine 5. Przypomnijmy, że polskie studio już wcześniej wspominało o „kilku dużych markach”, nad którymi chciałoby pracować.


W ciągu ostatniej dekady krakowska firma wydała trzy tytuły oparte na znanych franczyzach i strzelankach FPS. Dzieła stworzone przez Teyona: Rambo: The Video Game, Terminator: Resistance, Robocopa: Zbuntowane Miasto.


Zdecydowanie najgorzej oceniony z tych trzech tytułów. rambo. Pozostałe dwie gry zebrały znacznie więcej pozytywnych recenzji. robocop Sprzedał się w 435 000 egzemplarzy w około dwa tygodnie po premierze.

Miejmy nadzieję, że ten niewydany jeszcze projekt dołączy do udanych dzieł Teyon Studio i zapewni równie dobrą zabawę, jak ich poprzednie projekty. Na bardziej szczegółowe informacje na temat tego RPG akcji będziemy musieli poczekać.

  1. Taeyeon – oficjalna strona internetowa


GRYOnline.pl zajmuje się głównie aktualnościami. Jest absolwentem Uniwersytetu Gdańskiego na kierunku lingwistyka polska (I stopień) oraz Turystyka i turystyka historyczna (II stopień). Dotyczą one jego innych zainteresowań „nie związanych z grami”: historii, książek i podróży. Jeśli chodzi o same gry wideo, kiedyś byłem fanem gier FPS, ale teraz zwróciłem się w stronę przygodowych gier akcji. Dodatkowo interesują mnie bijatyki (zwłaszcza Mortal Kombat), gry RPG i wszelkie tytuły single-player. Czasami lubi też grać w tenisa, siatkówkę i piłkę nożną. Dumny mieszkaniec Pomorza i Pucka.

więcejSource link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *